Умови публікацій

Завантажити інформаційний лист

 

Для опублікування статті в журналі «Вісник Уманського національного університету садівництва»  1'2024 необхідно не пізніше 26 лютого 2024 року:

1. Заповнити довідку про автора (авторів) за посиланням.

2. На електронну адресу visnyk.unaus@gmail.com надіслати:

  - статтю, оформлену згідно з вказаними вимогами;

­  - фотокартку автора (авторів), у форматі зображення .jpg, цифрову або скановану щонайменше на 300 dpi, гарної якості, можна неформальну, обсягом не менш як 800 Кб, розміром 10х12 см;

  - копію квитанції про сплату публікаційного внеску (після отримання позитивної рецензії на статтю).

Редакція журналу здійснює внутрішнє анонімне рецензування статей та перевірку на наявність плагіату, після чого автори отримують реквізити для оплати публікаційного внеску. Статті у виданні перевіряються на наявність плагіату за допомогою програмного забезпечення StrikePlagiarism.com від польської компанії Plagiat.pl.

Після отримання підтвердження від редколегії про прийняття статті до публікації надаються реквізити для сплати публікаційного внеску. Вартість публікації становить 700 гривень (за 12 сторінок). Кожна додаткова сторінка сплачується окремо у розмірі 40 гривень. Публікаційний внесок покриває витрати, пов’язані з коректурою і редагуванням статей, макетуванням журналу та розміщенням його електронної версії. Електронна версія журналу буде розміщена у відкритому доступі на сайті видання до 30 квітня 2024 року.

За бажанням автор статті може замовити собі друкований примірник журналу. Вартість друкованого примірника – 800 гривень, які необхідно сплатити додатково до публікаційного внеску. Друкована версія журналу буде відправлена авторам статей, які замовлять друкований примірник, після 31 травня 2024 р.