СІВОЗМІНИ ЧЕРКАЩИНИ: ЧИ БУТИ ЇМ НАУКОВО ОБҐРУНТОВАНИМИ?

Автор(и)

  • В. О. Єщенко Уманський національний університет садівництва
  • С. В. Усик Уманський національний університет садівництва

Ключові слова:

В статті показується значення науково обґрунтованих сівозмін, наводяться теорії необхідності чергування культур у їх історичному розвитку, вказуються основні причини відмови від колись прийнятих у регіоні сівозмін і намічаються шляхи до їх повернення

Анотація

В статті показується значення науково обґрунтованих сівозмін, наводяться теорії необхідності чергування культур у їх історичному розвитку, вказуються основні причини відмови від колись прийнятих у регіоні сівозмін і намічаються шляхи до їх повернення.

Посилання

Теоретичні основи сучасного землеробства; Навч. Посібник / І.Д. Примак, В.І. Купчик, О.І. Ряба, Г.І. Демидась, В.О. Єщенко; За ред. І.Д. Примака. Київ: Центр учбової літератури, 2012. 528 с.

Землеробство: Підручник / В.О.Єщенко, П.Г. Копитко, А.П. Бутило, В.П. Опришко; За ред. В.О. Єщенка. Київ: Лазурит-Поліграф, 2013. 376 с.

Єщенко В.О., Опришко В.П., Копитко П.Г. Сівозміни лісостепової зони; За ред. В.О. Єщенка. Умань, 2007. 176 с.

Сівозміни в землеробстві України / І.Д. Примак, В.О. Єщенко, Ю.П. Манько; За ред. І.Д. Примака. Київ: КВІЦ, 2008. 288 с.

Єщенко В. Сівозмінні проблеми сьогодення. Сучасні аграрні технології. 2013. № 4. С.12-18.

Танчик С.П., Бабенко А.І. Продуктивність пшениці озимої залежно від попередників у Правобережному Лісостепу. Міжвід. тем. наук. зб.: Землеробство. 2015. Вип. 1. С.19-22.

Лук'янець В.П. Оптимізація структури сільськогосподарських угідь і попередників озимої пшениці для Черкаської області при переході села до ринкових відносин: автореф. дис. ... канд. с.-г. наук: 06.01.01. Київ, 2003. 18с.

Бабич А., Бабич-Побережна А. Соєвий пояс і розміщення виробництва сортів сої в Україні. Пропозиція. 2010. № 4. С. 52-56.

##submission.downloads##

Опубліковано

2023-05-03